Hakkımızda

Yalıtım sektöründe faaliyet gösteren Zengin İzolasyon, Yurtiçi ve Yurt dışında birçok önemli projede, uzman olduğu konularda çözüm ortağı olarak hizmet vermiştir. Sanayi ve endüstri tesisleri, otoyol, viyadük ve köprüler, metro projeleri, turizm tesisleri, havalimanı, hastane, kampüs, toplu konut projeleri, gölet, katı atık, arıtma tesisleri vb. önemli mühendislik projelerindeki yalıtım işleri, Zengin İzolasyonun uzman olduğu alanlardır. Bu projelere dizayn aşamasından uygulama, malzeme tedariği, şartname oluşturulması ve garanti verilerek işin teslim edilmesi aşamasına kadar yalıtım ile ilgili her türlü konuda hizmet verilmektedir. 2003 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan ve Zengin İnşaat Volkan Zengin olarak faaliyet gösteren firmamız, büyüyen projelerin getirdiği ihtiyaç ile 2011 yılından itibaren yoluna Zengin İzolasyon End. Kap. Ltd. Şti. olarak devam etmektedir. Ayrıca şirket merkezini 2006 yılında şube olarak açtığı Kocaeli’ye taşımıştır. Bununla birlikte 2021 yılında Zengin İzolasyon Market’i açarak yalıtım üzerine perakende satış alanında da faaliyet göstermeye başlamıştır. Temel, perde, teras, çatı, ıslak hacim vb. her türlü detayda su yalıtımları, yangın yalıtımları, ısı ve ses yalıtımları, epoksi poliüretan zemin kaplamaları, tamir harçları, enjeksiyon malzemeleri, tesisat yalıtımları, süzgeçler, beton ve çelik koruma malzemeleri, onarım güçlendirme ürünleri vb. sektörün ihtiyacı olan her türlü ürün, Dünya’da ve Türkiye’de lider olan, kalitesi test edilmiş markalar, Zengin İzolasyon Market üzerinden, tecrübeli ve uzman kadronun desteği ile tedarik edilebilir, gerekli detaylar hazırlanabilir, danışmanlık verilebilir, uygulama desteği sağlanabilir. Üstlendiği işleri zamanında ve üstün kalitede tamamlamayı ilke edinmiş Zengin İzolasyon, makina ve lojistik gücü, uzman ve tecrübeli personeli ile son teknolojiyi takip ederek, inovatif çözümlere odaklı olarak farkını hissettirmektedir. Sürdürülebilirlik ilkeleri sorumluluğu bilinci içerisinde; yalıtım, eğitim, kadın, çevre konularında faaliyette olan derneklerle de işbirliği içerisinde ülkemizin, toplumumuzun refahı ve geleceği için yoğun çalışmalar yapmaktadır.

Hakkımızda

Yalıtım alanındaki uzmanlığını referanslarına kattığı yeni projelerde her geçen gün artıran Zengin İzolasyon, “Zengin İzolasyon Market’ ile Doğu Marmara Bölgesi başta olmak üzere yalıtımla ilgili tüm ihtiyaçlara satış ve danışmanlık hizmeti olarak cevap verecek.


Okuma Sanatı Ormanında sizinde dikili ağacınız olsun!

Koçluk Eğitimleri

Rana Kaplan Akademi Bünyesinde Şirket Çalışanlarımızın 4 Haftalık Koçluk Eğitimi...

Okuma Sanatı Kulübü 6 yaşında..

2022 yılına birçok proje ile başlayan kulüp, 2022'nin ilk 4 aylık sürecince 76. kütüphanenin kurulmasına vesile oldu. Çocuklara, doğaya ve ülkesine olan borcu en etkili şekilde ödemek için çalışmalara başlayan Okuma Sanatı Kulübü 6. Yaşına kendi ismi verilen hatıra ormanında ağaç dikerek girdi. Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği çerçevesinde 23 bin ağacın bulunduğu, toplamda 210 dönümlük bir arazi üzerinde Hatıra Ormanı'nın açılışı yapıldı. Açılışa, Okuma Sanatı Kulübü kurucusu Tülay Yanıkoğlu Yazıcı ve kulüp asil üyelerinden; Ayşegül Babacan, Esra Ağyar, Evra Zeren, Özlem Çelik, Sena Zeren, Gamze Sapancı, Seviye Zeren, Selma Kahraman, Şennur Zengin ile Okuma Sanatı destekçileri ve Orman Bölge Müdürlüğü yetkilileri katıldı.

Tüm Haberler

Hizmetlerimiz

25 senelik uygulama tecrübesi ışığında, teknolojik yenilikleri takip eden kadrosuyla ve makine ekipman gücüyle, proje-müşavirlik firmalarına, çalışan sanayi tesislerine, yeni projelere ve müteahhitlere taşeronluk hizmetleri verilmekle birlikte, inşaat sektöründe yatırım olanakları da oluşturmaktadır.

Çözüm Ortaklarımız


Bize Ulaşın

MERKEZ

Seymen Mah. Bebek Sok. No:4/1 Başiskele - KOCAELİ

Telefon numarası:

+90 (262) 343 42 -76-77 GSM +90 530 885 73 65

Fax numarası:

+90 (262) 343 42 75

ZENGİN İZOLASYON MARKET

Seymen Mah. D130 Karayolu Üzeri No:27/A Başiskele - KOCAELİ

Telefon numarası:

+90 (262) 343 42 70

GSM numarası:

+90 (537) 569 55 80

Loading
Your message has been sent. Thank you!