Yalıtım sektöründe faaliyet gösteren Zengin İzolasyon, Yurtiçi ve Yurt dışında birçok önemli projede, uzman olduğu konularda çözüm ortağı olarak hizmet vermiştir. Sanayi ve endüstri tesisleri, otoyol, viyadük ve köprüler, metro projeleri, turizm tesisleri, havalimanı, hastane, kampüs, toplu konut projeleri, gölet, katı atık, arıtma tesisleri vb. önemli mühendislik projelerindeki yalıtım işleri, Zengin İzolasyonun uzman olduğu alanlardır. Bu projelere dizayn aşamasından uygulama, malzeme tedariği, şartname oluşturulması ve garanti verilerek işin teslim edilmesi aşamasına kadar yalıtım ile ilgili her türlü konuda hizmet verilmektedir.

2003 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan ve Zengin İnşaat Volkan Zengin olarak faaliyet gösteren firmamız, büyüyen projelerin getirdiği ihtiyaç ile 2011 yılından itibaren yoluna Zengin İzolasyon End. Kap. Ltd. Şti. olarak devam etmektedir. Ayrıca şirket merkezini 2006 yılında şube olarak açtığı Kocaeli’ye taşımıştır. Bununla birlikte 2021 yılında Zengin İzolasyon Market’i açarak yalıtım üzerine perakende satış alanında da faaliyet göstermeye başlamıştır. Temel, perde, teras, çatı, ıslak hacim vb. her türlü detayda su yalıtımları, yangın yalıtımları, ısı ve ses yalıtımları, epoksi poliüretan zemin kaplamaları, tamir harçları, enjeksiyon malzemeleri, tesisat yalıtımları, süzgeçler, beton ve çelik koruma malzemeleri, onarım güçlendirme ürünleri vb. sektörün ihtiyacı olan her türlü ürün, Dünya’da ve Türkiye’de lider olan, kalitesi test edilmiş markalar, Zengin İzolasyon Market üzerinden, tecrübeli ve uzman kadronun desteği ile tedarik edilebilir, gerekli detaylar hazırlanabilir, danışmanlık verilebilir, uygulama desteği sağlanabilir.


Üstlendiği işleri zamanında ve üstün kalitede tamamlamayı ilke edinmiş Zengin İzolasyon, makina ve lojistik gücü, uzman ve tecrübeli personeli ile son teknolojiyi takip ederek, inovatif çözümlere odaklı olarak farkını hissettirmektedir. Sürdürülebilirlik ilkeleri sorumluluğu bilinci içerisinde; yalıtım, eğitim, kadın, çevre konularında faaliyette olan derneklerle de işbirliği içerisinde ülkemizin, toplumumuzun refahı ve geleceği için yoğun çalışmalar yapmaktadır.


DÜZENLE

MİSYONUMUZ;

“ ZENGİN İZOLASYON misyonu, müşterilerine beklentilerinin üzerinde hizmeti, en uygun şekilde ve ihtiyaçlara özel olarak vererek, müşterilerinin bağlılıklarını sağlamak, ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştirmektir."

VİZYONUMUZ;

“ ZENGİN İZOLASYON vizyonu, sahip olduğu teknik bilgi, müşteri yaklaşımı ve güçlü kaynakları ile müşterilerine değer katan, başarılı ve aranan bir marka olmaktır."


DÜZENLE

TEMEL HEDEFİMİZ;

Müşterilerimizin,

  • ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetleri
  • “Toplumsal Sorumluluk Bilinciyle”
  • isteklere uygun şekilde ve söz verilen zamanda gerçekleştirerek
  • “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti”

sağlamaktır.

Neden Zengin İzolasyon

ZENGİN İZOLASYON, en yeni teknolojiyi kullanarak, projenin karakteristik yapısını, yatırımcı, yatırım ve işletme maliyetlerini inceleyerek projeye en uygun çözümü, detay çizimleri ile birlikte alternatifli olarak üreten firma olma özelliği ile kaliteli ve doğru iş yapılması prensibinden taviz vermeden yoluna devam eder.

Firmamız uzman ekibinin verdiği güven, makine ve ekipman gücü ile dünya standartlarına uygun, garantili izolasyon uygulamaları, endüstriyel zemin kaplama sistemleri, dayanıklı yol çizgileri, epoksi ile derz tamiratları, her türlü bakım uygulamaları alanlarında hizmetini sürdürmektedir.

"Sürekli gelişim ve müşteri odaklılık" felsefesi ile hareket eden firmamız, bu yolda çözüm ortağı olarak seçmiş olduğu yapı kimyasalları devi BASF firması ile de gücünü arttırmıştır.

Bünyesinde faaliyet gösteren ve dünyada yapı kimyasalları sektöründe açık ara lider konumda olan, teknolojik üstünlüğü Türkiye'deki inşaat sektörüne aktarmayı ve sürekli gelişmeyi hedefleyen BASF Yapı Kimyasalları San. A.Ş. mevcut ve yeni inşa edilecek yapıların sağlamlığını, konforunu, dayanıklılığı, arttırmayı ve ömrünü uzatmayı kendine misyon edinmiştir.

Ülkemiz için yeni denilebilecek uygulamalara ilk imzayı atan firmamız, mevsimlere göre çözümleri, isteğe göre uygulamalar, kesin müdahalelerle en yüksek kalitede hizmeti, en uygun maliyet ile en kısa sürede teslim ederek sektördeki farkını hissettirmiştir. deneme


Bize Ulaşın

MERKEZ

Seymen Mah. Bebek Sok. No:4/1 Başiskele - KOCAELİ

Telefon numarası:

+90 (262) 343 42 -76-77 GSM +90 530 885 73 65

Fax numarası:

+90 (262) 343 42 75

ZENGİN İZOLASYON MARKET

Seymen Mah. D130 Karayolu Üzeri No:27/A Başiskele - KOCAELİ

Telefon numarası:

+90 (262) 343 42 70

GSM numarası:

+90 (537) 569 55 80

Loading
Your message has been sent. Thank you!